Doprava a platby

Možnosti dopravy
Rozvoz zboží s centrálního skladu v Polsku, jako jsou peletové kotle, krbové vložky, tepelná čerpadla a další sortiment realizujeme přepravní společností GEIS. Dodání bývá do 2-3 pracovních dnů od našeho odeslání. Řidič Vám vždy zatelefonuje předem a ověří si, čí se jste na vámi zvoleném místě a můžete probrat zboží. Momentálně je možné platit kurýrovi pouze bezhotovostně.

Menší objednávky, jako jsou termostaty, zda regulace kotlů jsou posílány jako balík společností GEIS.

Doručení zboží, které máme skladem, zajistíme do 48h od přijetí vaší objednávky. Vybrané modely MCZ, Sergio Leoni se vyrábí na zakázku a jejich dodání trvá obvykle 3-5 týdnů.

Ceny jsou uvedeny s DPH.

Osobní odběr není možný.

Možnosti platby
Bankovní převod
Platba bankovním převodem je způsob platby předem t.j. zboží je Přijmi po připsání peněžních prostředků na účet Tchibo. Všechny informace ohledně platby bankovním převodem Vám budou zaslány e-mailem po zadání objednávky. Upozorňujeme, že zboží bude rezervován jeden týden.
Údaje na bankovní převod:

Tatra banka a.s.
Číslo účtu: 2947083047/1100
IBAN: SK04 1100 0000 0029 4708 3047
Swift kód: TATRSKBX

Do “zprávy pro příjemce” uveďte referenční číslo platby uvedené v e-maily s týkajícího se informací o platbě bankovním převodem.

Na dobírku (Platba kartou u židiče)
Při tomto způsobu platby účtujeme příplatek 10 €, který je účtován nezávisle od celkové hodnoty objednávky.
V rámci opatření proti šíření viru COVID-19 přepravní společnosti GEIS nepřijímá platby v hotovosti. Kurýři při doručení vaší zásilky akceptují pouze platbu kartou.

Platba přes PayPal
Při nákupu zboží online můžete platit rychle a bezpečně prostřednictvím PayPal.
Při zadávání objednávky jednoduše zvolíte jako způsob platby PayPal. Po odeslání objednávky budete automaticky přesměrováni na PayPal, kde dokončíte platbu.

Na úhradu přes PayPal musíte mít zřízen PayPal účet. V PayPal účtu si jednorázově uložíte údaje o Vašem bankovním spojení nebo údaje o Vaší platební kartě. Při každém dalším nákupu s PayPal budete potřebovat pouze své uživatelské jméno a heslo.

Více informací o službě PayPal naleznete na https://www.paypal.com/sk/

Fakturační údaje:

WENTOR SK / CZ s.r.o.
Kolomana Banšella 2436/2,
984 01 Lučenec, Slovensko
IČO: 52 951 022

IČ DPH: SK2121186793

Číslo účtu: SK04 1100 0000 0029 4708 3047 Swift kód: TATRSKBX

Tatra banka a.s., Hodžovo náměstí 3, Bratislava, Slovensko